animanga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapchat box

bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...

+5
**PrensesSerenity**
usagixtsukino
fiyonkK188
usagitusikino
Rei~Mars
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Kadın Mesaj Sayısı : 662
nerden? : mars krallığı
favori animeleri : sailor moon,naruto,kkj

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 0

bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Empty
MesajKonu: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 5:43 pm

arkadaşlar hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvanı yazarmısınız??

bn yazıım evde su kapumbağası besliyorum. alien lol!
ama kedilerin yeri ayrııı Embarassed Embarassed
http://sailormoonworld.nice-forum.com/index.htm
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Kadın Mesaj Sayısı : 492

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 6:15 pm

evet benim vardıı hemde 1 den çoook saysam belki hepiniz dersiniz kii ne buya havanat bahçesini kurdun evin içine ama ben hayvanları severim son yaşadığım olaydan sonra artık hayvan bakmıyorum ve evde istemiyorum en öok kedi ve köpekleri severim gerçii hepsini severim yaa ençok bunlar favarim hata çalıştığım yerde 1 kedi var ona bakıyoruum çok küçüktü annesi onu atmıştıı insan kokusu alnıcaa yavrunun üstünde yemdiğine şükür ve şimdi bir tatlı olduu görmelisinz işalah resimlerini bu steye koyarım birgüün Razz
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 7:23 pm

ayyy ne güsel
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

nerden? : puan : 396

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 8:00 am

=)=)
bnmde aynen çok hayvanm oldu ama fena çektirdim onlara yaf Very Happy
kedileri kuyruğundan sürüklerdim hep Very Happy bi kedi bnm yzmden kuduz olmustu scratch
civcivleri oyuncak kamyona bndirip düşürüyodum onlarda ölüodu scratch
bazılarnıda kedi yemstii
kaplumbağamız öldü-_- scratch
kusumuzu tasınırken bırakmak zornda kaldık
dahada yoktu sanırım Very Happy
ama tavşanlarıııı atlarıııı vede ceyanlarıı ookk seviyoruumm I love you
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 6:17 pm

caniii:)Very Happy
usagixtsukino
üye
üye
usagixtsukino

Kadın Mesaj Sayısı : 43
nerden? : puan: 75

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: BİG BANG=KOREAN MUSIC GROUP

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 10:41 pm

bikedim vardı ama okadarmı tatlııı ühüüü ew kedisiydi ama çok tüy döküyodu annaannem gilin ewde bahceliyydi onlara verinli güsel iranlı susamımmm
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 10:53 pm

rei*nur demiş ki:
caniii:)Very Happy

:bounce: study
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 4:22 pm

alınmadın demi şaka yapıorum
**PrensesSerenity**
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın
**PrensesSerenity**

Kadın Mesaj Sayısı : 144
nerden? : ay kralığından
favori animeleri : sailor moon

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 6:51 pm

benimde kuşum vardı yavru papağan kanatları çok güzeldi ama pencere açıktı ben de kuşu seviyim derken kuş gitti pencereden Sad Sad :cry: :cry:
canım kuşum benim Sad :cry:
http://animemanga.turkforumpro.com/
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 10:11 pm

bizim bir su kapluğumbamız vardıı ve adı neşeliydii neşelii okadar tatlı ve akıllıydıki gerçi birazda yaramazdı annemin menekşelerini fanusundan çıkıp topraklarını eşelemeyi severdii veye evde dolaşırken yanından hızla pat pat pat diyeee birses duyardık ve aşağıda fanusundan kaçmış tatlı bir su kaplınbasını yani neşeliyi görmeniz mümkün olrduu biz eve çocuklu misafirin gelmesini hiiiç istemezdik çünki çocuklar neşeliyee rahat vermezlerdiiii ellerine alırlar veye onunla oynadıklarını sanıp eziyet çektirilerdiiii bigün gene eve misafir geldii çocuukluu ve neşeliyee çocuklar koca 1 kutu yem atmışlar bizim neşelidee baya oburdur hanii yemiş yemiiş bizim zavallı neşelimiz gırtlağına dizilen yemle olduğu yerde kalmıştııııı ve okuldan gelip neşeliye baktığımızda neşeli yotuuu ve bu konuda annemizi çok uyarmıştık anne odamızın kapısını kapalı tut çocuklar girmesiin diye ve annemi bu olay için ne ben nede kardeşim hiç affetmiyceez ama neşeliye yakışır bir tören yaptık veeee ilk defa babam bile anneme kırılmıştıı ve söylediği şu olmuştuu neden birazdaha dikkatli olmadın demiştii Sad Sad Sad Sad Sad zavalıı neşeliim çok tatlıydı yaaaa hemde çoook Sad Sad Sad
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 1:35 pm

hadi yaa yazık hayvana vede sana bize gelen küçk çocuklarda hep ööle yapıo hatta bnm kaplumbağam 3 taneydi birisi aşırı şişmandı diğeride çok zayıftı.bi gün yazlıktayız 2 tane çocuk geldi misafirliğe ki çocukları hiç sewmem.ilk önce zayıf olanı öldürdüler ellerine ala ala.diğerinide sırf güneşin altında tuttular o yüzden ama şimdi bir tane kaplumbağam var onada arkideş alcaz bir tane...Very Happy
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 7:22 pm

rei*nur demiş ki:

yok bee ne alıncam Very Happy

ayy usagitsukino kız bn olsam o çocukları döwerdm Evil or Very Mad
ne sinir şeyler ya öleee Evil or Very Mad
oofff
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 7:47 pm

fiyonkK188 demiş ki:
rei*nur demiş ki:

yok bee ne alıncam Very Happy

ayy usagitsukino kız bn olsam o çocukları döwerdm Evil or Very Mad
ne sinir şeyler ya öleee Evil or Very Mad
oofff

eyer orda olsamm döverdiim ama biz geldiğimizde evde kimsee yoktuu ve fanusu boştuu Sad Sad
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 7:49 pm

agu Sad
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 8:25 pm

bncede yani bnde döwerdim onları
buug ppp
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 9:22 pm

hmde ucan tekmeyle hehhe:D
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 10:21 pm

yaa bizim bir kuşumuz vardıı adı kirino idii onun başınıda annem yedii yarabiim bu annem çok cani yaaaa bizim bir komşumuzun oğlu vardı sırf kuş için annesiyle bize geliyorlardı annem dediki yaa artık gelmesinleer ben bu kuşuu onlara verdii ve biz artık onlara gider olduk kuşumuzu görmek için ve birgün tekrar gittik ve kuşumuzu kafesini içinde ölü bulduk dikkatsizleeeer kuşumuzu dışarda unutmuşlaar kedi yemiiş yaaaa bu annem çook caniii ve bidah onlara ne ben nede kardeşim gitmediik ya kuşumda çok tatlıydıı evden kaçmaz gezer gelirdii evde dolanırdı dışarı çıkar ve geri gelirdii balkonun demirlerini geçmezdii hepimize öpücükler verirdi konuşmaya tam başlamıştıı ama gersi gelmedi bizim kuşumuz kafesinin kapısını bile kendi açardııı Sad Sad Sad
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 10:43 pm

ayy yazık yaa bak şimdi o çocuu öldüresim geldi ppp
manyak çocuk bnmde kuşum vardı ama 8 yaşında öldü hmde muhabbet kuşuydu sabah biz kalkınca bize eşek derdi pikaçu derdi pokemon derdi öğretmen derdi vedo ve melo derdi aah ahh Sad
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 10:48 pm

aay canıım seninkisini kimse öldürmemeiş sen gene ona sevin ahh ahh bu hayvanlar bizi yakıyoo yaaaa hayvan sevgisi çook güzeel ama işte onlara bişe gelinceee çook üzülüyosuun ooff offf
CrazyGirl
sailor venus admin
sailor venus admin
CrazyGirl

Kadın Mesaj Sayısı : 74
favori animeleri : just lol...

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 10:09 pm

4 . sınıfta köpek besliodum hayvan kutusunu yırtım salondaki halının tam ortasına anladınız siz onu sonra kaplumbağa besledim çok kötü kokuolardı annem istemedi şimdide 2 köpeğimiz ve yaklaşık 30 balıklı bi akvaryumumuz var ama köpekler bizim deil ew sahibinin ve bahçede duruolar Very Happy
https://animangaworld.yetkin-forum.com
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 11:35 pm

ayay ne güzel bede köpek beslediim 4 köpeğim oldu beniim hepside çook tatlydı ama su kaplunbağsı nası kokuyoduu yaa demekii fanusu 3 güne bir yada her hafta kanmıyoduu
uuupp

benimkiler kokmuyodudaa çüki su kaplunmbası sadece suyunu temizlediğiniz zaman su içer ben ona çook dikkat ederdiim

tatlı
tatlı hayvanlarıım beniim
tatlı
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 1:38 pm

CrazyGirl demiş ki:
4 . sınıfta köpek besliodum hayvan kutusunu yırtım salondaki halının tam ortasına anladınız siz onu sonra kaplumbağa besledim çok kötü kokuolardı annem istemedi şimdide 2 köpeğimiz ve yaklaşık 30 balıklı bi akvaryumumuz var ama köpekler bizim deil ew sahibinin ve bahçede duruolar Very Happy

oh ohh ne iyi yhaa sevgi
iki köpekk sevgi
bndede olsaa agu çok küçüüm daa annemler istemez Razz agu
30 balık ımm
nası sığdırdınız siz onu yha scratch
hayvanat bahçesi gbi bea Razz:P agu
makotoo
Shining!!!
Shining!!!
makotoo

Kadın Mesaj Sayısı : 251
favori animeleri : ay savaşçısı,pokemon,yu-gi-oh

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 12:56 pm

hepimizde çeşit çeşit hayvan beslemişsiniz bizim evde beslenmes ki...küçük kardeşim hemen canını okur hayvanların Very Happy
http://www.makotoo.blogcu.com
piece_of_love
non stop
non stop
piece_of_love

Erkek Mesaj Sayısı : 189

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 7:04 pm

benm de 2 kuşum ve 15 balığım olmuştu 2 kuşu aldığımızda çok uğraşıodum onlarla anneminde kuşlara ve kedilere fobisi var.İşte salıoduk annem içeri hiç girmiodu işte 1 ay geçti baktık baktık sonra babam iş için yurt dışına çıktı.Kimsede temizleyemiyo kafesi bende korkuodum kaçarlar die komşulara verdi annem birini alttaki komşuya diğerini yandaki birisi hava alsın die dolaştırırken hani tuvaletlerin orda küçük cam olur ya ordan uçup gitmiş diğerinide kalktıklarında ölü bulmuşlar.
Balıkları ben besleyemiodum çok istiyorum hayvanımın olmasını amam annem ve babam izin vermiyor.Sadece balığım ve kuşum oldu birde civ civim olmuştu 2 tane balıklara yem veriodum açlıktan ölüolardı.Bu sefer fazla veriodum aşırı yemekten ölüdular sonra suyunu değiştirirken hemen atıodum suya yine ölüolardı o yüsden artık hiç bişiye isin vermiolar evimiz müsait değil müsait olsa babam köpek alacağını iddaa ediyor ama bilmiom artık taşınırsak bahçeli bir eve alıcaklar inş.
http://www.kamikazekaitoujeanne.positifforum.com
ToKiO HoTeL
Anime Fan
Anime Fan
ToKiO HoTeL

Kadın Mesaj Sayısı : 61
favori animeleri : KKJ,Pokemon,D.N.Angel,Sailor Moon

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...   bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan... Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 9:30 pm

Bnm hayvanım yokkk Sad Köpeğim olsun isterim ama apartmanda oturduğumuz için alamayız diolar. Sad Bakamazlarmış Smile
http://www.tokiohotelfan.forume.biz

bir hayvanınız varmı veya en sewdiğiniz hayvan...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki