animanga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapchat box

bu seferde sm tokaları yapıoruz

2 posters
YazarMesaj
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

bu seferde sm tokaları yapıoruz Empty
MesajKonu: bu seferde sm tokaları yapıoruz   bu seferde sm tokaları yapıoruz Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 6:49 pm

yine sm ile ilgili bir başlıkla daha karşınızdayım.bu sefer eldeki malzemelerle smnin tokalarını yapcaz

minako:

minakonunkilerini diğer başlığımda anlatmıştım ama olsun bi daha anlatayım.şimdi büyük bir kumaşı ayakkabı bağı bağlar gibi kurdela şeklinde bağlıyoruz.ortasındaki yerin arkasına orta boyda bir kıstırmalı toka yapıştırıyoruz ve oluo

usagi:

usaginin başındaki topcukları yapamıosanız böle bir toka yapın.şimdi yine bir kumaşı elimize alıoz.onu iki parmağımıza yada 3 parmağımıza doluyoz.sonracığıma o top gibi olunca dolamayı bırakıyoz.sonra o sonu dikiyoruz.sonra o ortada delik oluşuyo oradan saçı geçirerek deney yapıyoruz olmuşsa olmuş olmamışsa siz başka bir yöntem arayın.

makoto:

makoto boncuklu toka takıo ama onun altında asıl toka var.o yüzden ben size boncukluyu tarif edeyim.şimdi boncuklu tokayı makoto dolamıo o yüzdende bizde ilk önce saçımızı bağladığımızda sıkı olupta tutsun die ipi saçımıza uygun şekilde ayarlıoz.sonra boncukları sırayla diz bağla.işte oldu.

setsuna:

şimdi setsuna toka takmıoki diyeceksiniz belki ama dikkat ettiyseniz setsunanın arkadan bir küçük topuzu var ona özel tokada usaginin tokasına yaptığımız işlemi tekrarlıoz.
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Kadın Mesaj Sayısı : 492

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: bu seferde sm tokaları yapıoruz   bu seferde sm tokaları yapıoruz Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 9:02 pm

harikaaaa canıım çok sağol yaaaa 8l
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

MesajKonu: Geri: bu seferde sm tokaları yapıoruz   bu seferde sm tokaları yapıoruz Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 6:09 pm

önemli değil canım yani lafımı olur

bu seferde sm tokaları yapıoruz
1 sayfadaki 1 sayfası