animanga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapchat box

herkez komik anılarını yazsın

+7
Eternal Moon
chibi_moon
ayışığı
fiyonkK188
usagixtsukino
usagitusikino
Rei~Mars
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Kadın Mesaj Sayısı : 662
nerden? : mars krallığı
favori animeleri : sailor moon,naruto,kkj

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 0

herkez komik anılarını yazsın Empty
MesajKonu: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 1:24 pm

arkadaşlar herkez komik anılarını yazbilirmi?
ben başlıyım.
dershaneye ilk başladığım gündü.kimseyi tanımıyodum.benim adımın yazdığı sınıfa girdim.bi baktım herkez liseli ve bana dikdik bakıyorlar ve hocada öle.hiç aldırmamamış gibi sınıftan geri çıktım çok utanç vericiydi.. Very Happy
http://sailormoonworld.nice-forum.com/index.htm
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Kadın Mesaj Sayısı : 492

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 3:09 pm

ilk işe başladığımdaa iniformaları giydim ve herkez bana bişeyler diyorduu bende korktum dedim ben yapamıycam müdür niye kzım dedi bunların hepsii büyük ben bunlarla çalışamam kiiii flower flower
usagixtsukino
üye
üye
usagixtsukino

Kadın Mesaj Sayısı : 43
nerden? : puan: 75

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: BİG BANG=KOREAN MUSIC GROUP

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 9:20 pm

bi toka takı dükkanına girdim müzik falan vardı benim kafamda müziğe gitti bi kolye aldım kasada adama parayı verdim adam paranın üstünü vereceğinde verdiğim parada elindeydi sonra bende dalgınlıkla veridğim parayı aldım scratch adam elimden aldığım parayı aldı üstünü verdi acayip utandım ama kafam müzikdeydiii
Sad Embarassed :cry: Neutral
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

nerden? : puan : 396

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 7:54 am

ayy bi keresnde eşkenar dörtgene düzgün çokgen demstm sınfta öörtmn şöle bi ayhh çekti sora bak kızım die basladıı
çok utandımm Embarassed Embarassed

bde sevdiim çocuk nöbetçiydi dersteydik bizim sınıfıda ikiye bölmüşlerdi dierleri aşşada atolyedeydi biz sınftaydık ööretmen aşşadakileri çağır demişti bnde nöbetçileri sandm sora sevdiim ocuu çaardım oda naapcaanı sasırdı sora tekrar aşşa indi çooookk acayip utandm hala da utanmaktayım Embarassed
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 6:20 pm

hehe
seninkide amma komikmiş
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 7:41 pm

bende anlatayım o zaman bizim asslında olay çok biz nasıl kaynatıoz böle

işte ben ilk geldiğimde bu sınıfa.3 tane büşra vardı.bende gelince 4 oldu.işte içerdeyiz.sonra içeride birisi büşra diye bağırdı.ben o zamanlar çabuk kaynaşmıştım herkeslen.biz büşralar hepimiz efendim diye bağırdık herkes bize bön bön bakıyodu.ama çok tuhaf oldu böle acayip.

bide bizim sınıfta zeynep var.kızla biz kaynatıoz dersi işte.din dersiydik buket ve bir kaç kişi yazışıyoduk.canımız sıkılmıştı.buket dileğe kağıt atmak isterken hocanın sırtına geldi herkes içinden nassı gülüo.hoa farketmedi neyseki.daha çok olay varda en son olanlar bunlar.aklıma gelmedi başka.
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 8:24 pm

puhaha o büşra olayı manyakmış yannız 4 tane -_-
Very Happy
ay bnde teknoloji ve tasarım drsni çokk kaynatıorm kopuorz o derste hatta bak bügn bise oldu anlatmmm D:
işte öğretmen tahtaya bi öz değerlendirme formu yasdı. 1.soru bu çalışmada neler öğredinzdi çalışmada möadde fln gbi biseler yapcn ama çok sinir bise Very Happy
ööretmen onu der demez bn
''hayatın gerçeklerni öğrendm hocam'' dedim ama koptkk Very Happy
usagixtsukino
üye
üye
usagixtsukino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 9:39 pm

şimdi bizim servisde mithat die bi çocuk var(benle yaşıtyani orta2.sınıf)bide merve die kız var(1.sınıfta)şimdi mithatda herkesle uğraşır herneyse merve yanımda oturuodu mithatda arkada mervenini suluğunu alıp kafaına birkaç damla su dökdü kız farkında değil sonra dediki aaa merve kafana su dökülmş farketdinmi faln.. sonra şöför yani dursun abii camı acın camı servisdeki nemden kafası ıslanmıştır dedi koptuk yaaahahaha
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 10:01 pm

usagixtsukino demiş ki:
şimdi bizim servisde mithat die bi çocuk var(benle yaşıtyani orta2.sınıf)bide merve die kız var(1.sınıfta)şimdi mithatda herkesle uğraşır herneyse merve yanımda oturuodu mithatda arkada mervenini suluğunu alıp kafaına birkaç damla su dökdü kız farkında değil sonra dediki aaa merve kafana su dökülmş farketdinmi faln.. sonra şöför yani dursun abii camı acın camı servisdeki nemden kafası ıslanmıştır dedi koptuk yaaahahaha
hahaha harikaaa
usagixtsukino
üye
üye
usagixtsukino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 10:18 pm

ŞİMDİ DÜN AŞICILAR OKULA GELDİ 8LERE 7LERE YANİ BİZE BİDE KÜÇÜK SINIFLARDAN BAZILARINA AŞI YAPCAKLARDI BENDE KIZLAR TUVALETİNDE SAÇIMI FALAN DÜZELTİYODUM TABİ AŞIDAN HABERİM YOKDU SONRA 8.SINIFLARDAN Bİ KIZ GELEREK(Bİ KAÇ 8LERDEN KIZ YANIMDAYDI) ARKADAŞLARINA AŞI OLUYORUZ DİYE HEYECANLA SÖYLÜYODU KIZIN TEKİ DEDİ YA KIZIM BEN GEÇEN DERSDEN KAÇMIŞIM AŞIDANMI KAÇMICAM FALAN DİOLARDI HAHAH AMA KAÇAMADILAR SANIRIM:) BİDE BİZİM SINIFADA AŞICILAR GELDİ FURKAN DİE ÇOCUK VARDI OKULUN DOKTURUDA AŞI YAPIODU FURKANIN KOLUNU TUTTDU FURKAN KAÇMAYA ÇALIŞIODU KOLUMU BIRAKIN DİE FALAN AY ÇOK KOMİKDİ
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 11:10 pm

bizede olmuss yani bizm sıftakiler anasınıfndayken mi ne iste gizem die bi kız varmıs abartmıyorum bütün okulu dolasmıs kaçmıs puhaha
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimePerş. Kas. 08, 2007 4:44 pm

bizim tiyatro maceramız var bide
şimdi biz 3 kız yeşim,zeynep ben ulusa tiyatro izlemeye gittik.gişe arıyoz allahım allahım.harita var elimizde.gişenin önünden kırk kere geçmişizde bir kere olsun arkamıza dönüp bakmamışız.nese gişeyi bulduk.8 seansı varmış sadece bizde başka bir yerden bilet alalım dedik ulus,etlik,kızılayın altını üstüne getirdik.zeynep kaybolduk die ağlamaya başladı.zeynepi polise götürdük.biz tabi hızlıca ordan uzaklaştık.polis bizi görürde yanlış anlar die.sonracığıma iki kız haritaya baka baka cebeciye varmışız.sonra meğersem biz haritayı yan tutmamız gerekiyomuş biz dikine tutmuşuz.akşamın 7 sinde eve vahim bir şekilde vardık.bide ordayken karnımız acıktı.5 simidi bitirdik yani.yeşimin 5 milyonu kayboldu.benim telefon kayıplara karışıodu az daha.o olaydan sonra 1 gün kendimize gelemedik.
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimePerş. Kas. 08, 2007 7:09 pm

phaha ay hem komik hemde ne bilim geçmiş olsn yani Very Happy
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 9:07 am

hehehe saol bizim böle olaylarımız var sınıfta duyan kahkahayı basıo böle daha bizde çookkkk olay var.bizim sınıf matrakların sınıfı
chibi_moon
üye
üye
chibi_moon

Kadın Mesaj Sayısı : 27

Character sheet
animanga world:
usagitusikino:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 9:00 pm

galiba kışın voleybol oynayıp düşen ve yere yapışan tek benim Embarassed
oofff
Eternal Moon
sailor mod
sailor mod
Eternal Moon

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 9:41 pm

bi keresinde parka gitmiştik orada sıralı demirler vardı 1 metre 1.5 metre 2 metre

ben 2 metrelik olana tırmandım ben bunda dönerim dedim karnımı demire yasladım döndüm ama birden elim kaydı...
yerdede sivri çakıl taşları vardı tam da yüzüme -_-" kanlar içindeyken milletin bana gülmesini tam görememiştim -_-"
Gold_Heart
non stop
non stop
Gold_Heart

nerden? : ay krallığı XD

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeCuma Kas. 16, 2007 8:35 pm

ayışığı demiş ki:
hehehe saol bizim böle olaylarımız var sınıfta duyan kahkahayı basıo böle daha bizde çookkkk olay var.bizim sınıf matrakların sınıfı

siz bi de bizim sınıfta geçen olayı okuyun ondan sonra karar werin

bugün 4,derste başka sınıftan bir öğrenci bizim sınıfın kapısına tekme attı bi de ingilizceydi bizim ders
öğretmen tekme atanı bulmak için ayakkabılarını giydi koşarak çıktı koridora
o çocuk tam da başka bir kapıya tekme atacakken öğretmen bi yakaladı onu allaaah hem kızdı hem de o çocuk ensesine şaplağı yedi biz de kahkaha atıoz dışarı bakıp
herkes koptu gülmekten XD
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 2:34 pm

ayyyyy ben bu hikayeyi anlatmazsam olmaz ben uyurgezermişim

şimdi anneannemgildeyiz.orda yattım byük yatağa.karşımdaki yatağada anneannem yatmış.ben gecenin bir yarısı kalkımışım dimdik ayakta tamam ben bunu yaparım sen şunu yaparsın die parmağımı göstererek kalkmışım.sonra bir sürü şey anlatmışım.sabah oldu anneannem bana soruyo kızım sen gece niye ayağa kaltın bişiler söyledin ama pek anlamadım
ben hayret içinde
hönnnkk ben mi hiç hatırlamıyorum.
anneannem şaşkın şaşkın bakıo ben ona bakıom.ben uyurgezermişim meğersem
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:21 pm

Gold_Heart demiş ki:
ayışığı demiş ki:

siz bi de bizim sınıfta geçen olayı okuyun ondan sonra karar werin

bugün 4,derste başka sınıftan bir öğrenci bizim sınıfın kapısına tekme attı bi de ingilizceydi bizim ders
öğretmen tekme atanı bulmak için ayakkabılarını giydi koşarak çıktı koridora
o çocuk tam da başka bir kapıya tekme atacakken öğretmen bi yakaladı onu allaaah hem kızdı hem de o çocuk ensesine şaplağı yedi biz de kahkaha atıoz dışarı bakıp
herkes koptu gülmekten XD

sizinki daha betermiş.
kai suzuke
yeni üye
yeni üye
kai suzuke

Erkek Mesaj Sayısı : 2

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:25 pm

bnde yazaım bi tane

şimdi okulun son bi haftası mezuniyet töreni falan olcak işte nese provalar yapılıo nese işte bizim tiki kızlar grubu yine süslenip püslenip glmişler falan cüppe ve kepleri giyip yürüyüşe geçtik.sonra bi baktım kız cüppeye basıp düştü sonra önündeki iki kişi de beraber ama bi çığlık vardı sanki bişi oldu die biz nası koptuk ama sonra bu salak kepini düzeltirken basket potasının direğe çarpmaz mı kız resmen bi gün içinde olabileceği en rezil hali almıştı ya Very Happy
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:27 pm

aaaaaaayyy karnıma ağrı girdi gülmekten
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 8:54 pm

süperrr yaaaa
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 3:24 pm

bide bizim gezide olanlar var.

biz şimdi okul gezisindeyiz orman gibi bir yerde.öğretmene çiçek toplamaya gittik.öğretmenin tahini çıkmıştı o yüzden.işte ben,gülşah,gülbahar,ahmet,yusuf,mücahit,özlem,ebru,anıl,rümeysa,oğuz işte gidiyoruz.topladık biz döndük birkaç kişi.gülşahgil işte biraz daha ilerlediler.sonra bir çığlık.ben yerimden hopladım.ödüm yarıldı.işte yanlarına gittik.gülşah meğersem yılan gördüğünü sanmış.o gördüğüde yılana benzeyen ağaç dalıymış.ayyyy biz gülgül öldük
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 10:11 pm

puhah süper ya yannız ödüm koptu derizde ödüm yarıldı O.o ilk kez duydum O.o
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: herkez komik anılarını yazsın   herkez komik anılarını yazsın Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 10:16 pm

hahaha gülmekten yarıldıımmm

herkez komik anılarını yazsın
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-