animanga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapchat box

öğretmen tehditleri

3 posters
YazarMesaj
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

öğretmen tehditleri Empty
MesajKonu: öğretmen tehditleri   öğretmen tehditleri Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 4:35 pm

Matematik: Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım.

Biyoloji: Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre.

Tarih: Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm.Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız. sonra bana gelip Fatih Sultan Mehmet beni azarladı demeyin.

Resim:Çenesi fazla düşeni tahtaya kaldırır,modellik yaptırırım. üstüne bide kendimi çizdiririm.

Coğrafya: Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım.Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun. dikkat etde tsunamiye yakalanma.

Edebiyat: Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum. ondan sonra köklerine ayırırım.

Kimya: Bakın,kafamı bozmayın!Sizi atomlarınıza ayırır,oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum.sonra deneylerde kükürt ve sülfür ile beyninizi yıkarım

Beden Eğitimi: Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.sonra iki parmağı ile havada duran bi çocuk daha göndersem mi

Müzik: Biraz daha konuşmaya devam ederseniz,saz sapıyla hepinizin ensurumantal olarak notalarını çıkarır,solfejik beraber ve solo vuruşlarnızı da lük olarak yaparım haa!sol anahtarı gibi karman çorman etmediğime dua edin siz

En son tarafından Ptsi Ara. 24, 2007 10:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
makotoo
Shining!!!
Shining!!!
makotoo

Kadın Mesaj Sayısı : 251
favori animeleri : ay savaşçısı,pokemon,yu-gi-oh

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: öğretmen tehditleri   öğretmen tehditleri Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:39 pm

paylaşımın için sağol.bazıları çok acayipti pek bişey anlamadım Smile
http://www.makotoo.blogcu.com
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Kadın Mesaj Sayısı : 662
nerden? : mars krallığı
favori animeleri : sailor moon,naruto,kkj

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 0

MesajKonu: Geri: öğretmen tehditleri   öğretmen tehditleri Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 11:23 pm

aa bu bnm başlığıımmm
http://sailormoonworld.nice-forum.com/index.htm
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

MesajKonu: Geri: öğretmen tehditleri   öğretmen tehditleri Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:00 am

yaaaaa valla bilmiodum yeminle bilmiyordum.admin ablam istiyosan kitleyebilirsin bu başlığı.istiyosan sil.ne yaparsan yap reicim çok özür dilerim yaaa.bilmiyodum valla başka isimle açmışsın bakmışım ben ama benim salak kafa unutmuş valla özür dilerim

öğretmen tehditleri
1 sayfadaki 1 sayfası