animanga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapchat box

Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...

+7
CrazyGirl
Eternal Moon
usagitusikino
usagixtsukino
fiyonkK188
Rei~Mars
SailorSenshi
11 posters
YazarMesaj
SailorSenshi
sailor mod
sailor mod
SailorSenshi

Kadın Mesaj Sayısı : 215
favori animeleri : sailo9rmoon,death note,bleach,NANA,KKJ...

Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Empty
MesajKonu: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2007 9:29 am

5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.

Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.

19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem henüz farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum. Kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum. Annem beni çok sevecek. Annem için güzel bir sürpriz olacağım.

23 Ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı. Dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum. Bu "el"in dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor. Düşünün bir yıl sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim. Dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. Herhalde önce "Anne!" diyeceğim. Anne duyuyor musun beni? Seninle konuşacağım. Sana güleceğim. Kimilerine göre hâlâ daha var değilmişim Nasıl olur? Varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya Hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle değil mi anneciğim? Ah bir konuşabilsem!

27 Ekim: Bugün pek mutluyum. İçimde tatlı bir kıpırtı başladı. Artık bir kalbim var. Kalbim atmaya başladı. Hayatım boyunca böyle atıp duracak. Sevgilerle dolduracağım kalbimi. Tıpkı anneminki gibi... Annem bedeninde iki kalbin birden atmaya başladığını bilseydi ne kadar sevinirdi! Duyuyor musun anne?

2 Kasım: Her gün biraz daha büyüyorum. Kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. Hele bir büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacağım seni anneciğim. Şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. Belki birlikte okula gideriz.

12 Kasım: Ah evet Bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler. Aman Allah'ım parmaklarım da çıkmaya başladı. Bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım. Belki de güzel bir şiir yazacağım. Anneciğim, orada mısın? Ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum.

20 Kasım: Oh, nihayet.. Annem doktora gitti. Burada olduğumu öğrendi.. Yaşasın! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. Ultrason diyorlarmış. Resmimi bile çekti. Sevinmiyor musun anneciğim? Seneye kalmaz kollarının arasında olacağım

25 Kasım: Artık babam da burada olduğumu biliyor. Fakat henüz kız olduğumun farkında değiller. Onlara sürpriz yapacağım..

10 Aralık: Bugün yüzüm tamamlandı. Artık iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarım ve yanağım var Anneme benziyorum galiba

13 Aralık: Artık çevreme bakabiliyorum. Etrafım çok karanlık ama olsun. Yine de mutluyum. Yaşıyorum ve varım. Kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım. Rüyamda gördüm. Dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış.. Onu çok merak ediyorum.. Anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim. Tanışacağız�. Mutlu olacağız. Gülüşeceğiz..

24 Aralık: Kulaklarım daha iyi duyuyor artık. Anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. Benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? Hatta sesini bile tanıyabiliyorum. Sesin ne kadar tatlı Hiç duymadığım bir şey bu Güzel ve sağlıklı bir kız olacağım. Kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim. Benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? Sen de beni özlüyorsundur mutlaka Beni koklayacaksın.. Çok seveceksin, değil mi?

28 Aralık: Anne burada bir şeyler oluyor. Doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle... Sen acı çekiyor gibisin. Kalp seslerin değişti... Sustun. Benimle niye konuşmuyorsun anne? Anne Anne Anneciğim Yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. Anne, yüzümü parçalıyorlar... Anne bir şeyler yap Anne Kolumu çekiyorlar anne Canım yanıyor anne... Anne Ayaklarımı parçalıyor bu şey anne... Beni sana bağlayan damarı kopardılar anne Anne kalbimi parçalıyorlar Anneciğim Anne Anne An

Ah! Kürtajınız tamamlandı hanımefendi. Geçmiş olsun
http://smhayranlari.myforumportal.com/index.php
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Kadın Mesaj Sayısı : 662
nerden? : mars krallığı
favori animeleri : sailor moon,naruto,kkj

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 0

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2007 5:44 pm

ayy çook duygusal bi an ağlayasınm geldi hele şu son bölümde
http://sailormoonworld.nice-forum.com/index.htm
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

nerden? : puan : 396

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 10:08 am

daha en başndan rahmn etmiştm ayy ağlicam smdii off çok kötü yha bide duygusal şarkı dinliodm tamda ayy çok kötü buu Sad
usagixtsukino
üye
üye
usagixtsukino

Kadın Mesaj Sayısı : 43
nerden? : puan: 75

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: BİG BANG=KOREAN MUSIC GROUP

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeCuma Kas. 16, 2007 10:18 pm

ya çok kötü ya çok duygusal ağlıcam şimdi walla Sad oysa çocuk annesi için ne hayeller kurmuştu ya çok kötüüü ühhüüü bunu senmi yazdın yoksa başka biyerdenmi aldın yok sen yazdıysan walla yazma kabileyitin süper ama eyer sen yazmadıysan bunu bizlerle paylaştığın niçin çok tşk ederim
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Kadın Mesaj Sayısı : 492

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 12:39 am

aaayyyy vallahii içim bir tuhaf oldu Sad Sad
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 9:41 am

yaa o sununda kürtaj diyo o ne
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Kadın Mesaj Sayısı : 492

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 2:40 pm

Rei~Mars demiş ki:
yaa o sununda kürtaj diyo o ne
anne karnından çocuğun alınmasına kürtaj denir canım.
Eternal Moon
sailor mod
sailor mod
Eternal Moon

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 4:19 pm

usagixtsukino demiş ki:
ya çok kötü ya çok duygusal ağlıcam şimdi walla Sad oysa çocuk annesi için ne hayeller kurmuştu ya çok kötüüü ühhüüü bunu senmi yazdın yoksa başka biyerdenmi aldın yok sen yazdıysan walla yazma kabileyitin süper ama eyer sen yazmadıysan bunu bizlerle paylaştığın niçin çok tşk ederim

mrk etme cnm bu alıntı Smile

çok duygusal ama nedense ağlayamadım ^^'
CrazyGirl
sailor venus admin
sailor venus admin
CrazyGirl

Kadın Mesaj Sayısı : 74
favori animeleri : just lol...

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 9:56 pm

ühüü ağlıcam çok hüzünlü
https://animangaworld.yetkin-forum.com
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:22 pm

böööööööhhhhhhhhhhhhhhhhhüüüüüüüüüüüüüüüü çok kötü oldum bide arkadan duygusal müzik
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 8:53 pm

anam ayışığı sende durmadan ağlıyon beyavv
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 4:00 pm

be mızmız bir kızım
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 10:13 pm

puahha bu başıkta bile güldüm ''ben mızmız bir kızım '' süper Very Happy
ya bu başlığı görnce çok kötü oluorm yaw slk kadın T.T
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 9:06 pm

evet öldürürüm bn o kadını nie kürtaj yaptıron hee
fiyonkK188
Shining!!!
Shining!!!
fiyonkK188

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 8:23 am

slk işte slk slk slk oofff
makotoo
Shining!!!
Shining!!!
makotoo

Kadın Mesaj Sayısı : 251
favori animeleri : ay savaşçısı,pokemon,yu-gi-oh

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeÇarş. Kas. 28, 2007 10:07 am

çok duygusal bir yazı insanın içi burkuluyor. Sad Sad Sad
http://www.makotoo.blogcu.com
WeS_DeX
geçiyordum uğradım
geçiyordum uğradım
WeS_DeX

Erkek Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 10:27 pm

valla bana bişiy olmadıı
http://www.frpworld.com
Mercury
Anime Fan
Anime Fan
Mercury

Character sheet
animanga world:

MesajKonu: Geri: Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...   Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü... Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 12:55 pm

bir annenin böyle davranması çok kötü. içinde senden başka bir can var.nasıl bir vicdansız bu ya

çok kötü nerdeyse ağlayacaktım.

Bir bebeğin yarım kalmış günlüğü...
1 sayfadaki 1 sayfası