animanga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapchat box

Bir paragraf...

4 posters
YazarMesaj
moongirl
sailor mod
sailor mod
moongirl

Kadın Mesaj Sayısı : 85
nerden? : puan : 250

Bir paragraf... Empty
MesajKonu: Bir paragraf...   Bir paragraf... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 11:00 pm

Arkadaşlar, bu oyunda herkes üsttekiyle bağlantılı birer cümle kuruyor ve böylece bir hikaye ortaya çıkıyor. Cümlede kelime sınırı yok. İsterseniz tek kelimeyle, isterseniz uuuuuuuzzzzzzzuuuuuuuuuuuunnnn uzun uzatarak bir paragraf kurabilirsiniz.

Not: Gereksiz yere karakterleri öldürmeyelim yasık onlaraaa!! Laughing

Başlıyorum;

Bir gün yolda yürürken aniden garip bir şey oldu.

En son tarafından C.tesi Ekim 20, 2007 11:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
usagitusikino
Sailor Moon Admin
Sailor Moon Admin
usagitusikino

Kadın Mesaj Sayısı : 492

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

Bir paragraf... Empty
MesajKonu: Geri: Bir paragraf...   Bir paragraf... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 11:45 pm

anna yolun kenarında uzun boylu paltolu birisini görür ve bu adam da bir gariplik olduğunu hisseder sanki adam durmuş onu beklemektedir yeşil ışığın yanmasıyla herkez karışıdan karşıya geçer ve adamla anna karşılaşma üzeredir karşılama yaklaştıksa anna nın içi ürperir adam ananın suratına bakar sesiz bir ses tonuyla işte sensin der anna ne olduğunu anlamadan adımların hızlandırırn ne ne dedi buu beni ben kimim sorularının kendine yöneltir anna herşeyi unutmak için evde odasına çıkar ve kıyafetlerini değiştirir zaman geçer akşam olur yemekler yenir herkez yatağına çıkar ve annayı bekleyen süpriz yaklaşır anna seçilmiş bir ruhtur ve onun ruhu açılmayan bir kapıyı açacaktır adam gelir anneyı alır ve tören başlar anna çılıkların içindedir ama olan oluyor ve anna arık hayata gözlerini yumuyor açılmayan okapı annanın ruhuyla artık açılıyor çünki annanın ailesi bir şaman soyundan gelmedir lol!
oldumu oldumuuuuu Razz

herşeyden canı sıkılan lisa
Rei~Mars
sailor mod
sailor mod
Rei~Mars

Kadın Mesaj Sayısı : 662
nerden? : mars krallığı
favori animeleri : sailor moon,naruto,kkj

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 0

Bir paragraf... Empty
MesajKonu: Geri: Bir paragraf...   Bir paragraf... Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 6:59 pm

biraz rahatlamak için sokağa çıktı.aniden duraksadı.ama ne olduğunu anlamadı.birden bire içine bir ürperti geldi.aklından bir çok soru geçiyordu.hemde bir sürü.lisa'nın aklı çok karışmıştı ama ne yapacağını bilmiyordu.derin bi nefes aldı ve tekrar yola koyuldu.belli bi süreden sonra lise evine geri döndü.üstünde bir yorgunlık vardı ve hemen yatıp uyumak istiyordu.anna sabah kalktığında....

dewamı sizin
http://sailormoonworld.nice-forum.com/index.htm
ayışığı
biri beni durdursun
biri beni durdursun
ayışığı

Kadın Mesaj Sayısı : 426
nerden? : uzay,müzik
favori animeleri : öğrenci

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 2

Bir paragraf... Empty
MesajKonu: Geri: Bir paragraf...   Bir paragraf... Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 7:52 pm

gözünde kirpiklerinin neredeyse olmadığını farketti.bir çığlık bastıki dünyada yankılandı

Bir paragraf...
1 sayfadaki 1 sayfası